Hakkımızda

Hızlı Kaliteli ve Güvenilir Hizmetin tüm unsurlarını kusursuzca yerine getirmek için ve toplam kalite anlayışından hareketle, İstanbul içi tüm kurye ihtiyaçlarınızı karşılamaya yönelik çalışmalarımızla hizmetinizdeyiz. Tüm gönderilerinizi küçük ya da büyük ayrımına tabi tutmaksızın en ince detayına kadar özenli ve titiz bir çalışmayla varış noktasına ulaştırıyoruz.

Gebze Moto Kurye  “güven” duygusu olmaksızın, sektöründe başarılı olunamayacağının bilincindedir. Güven duygusunun ise, sunulan “kaliteli hizmet”in süreklilik arz etmesiyle geliştiğini, yerleştiğini bilir.

Bu nedenle, gönderiyi tam yerine, tam zamanında ulaştırmayı temel alan kaliteli hizmet anlayışından hiçbir koşulda ödün vermez! Her gün on binlerce kişiye güler yüzle “merhaba” diyen özel eğitimli ve deneyimli personeliyle; İmzalı Dağıtım’da “imza” karşılığı, Teyitli İmzasız Dağıtım’da ad-soy ad alarak, İmzasız Dağıtım’da ise kayıt almadan “imzasız” olarak teslimatlarını gerçekleştirir.

İmza alınan dağıtımlarda, “ayrıntılı raporlama” verir. Kaliteli hizmetin müşteri memnuniyetini de hedef aldığını bilen  KURYE Müşteri Temsilcileri aracılığıyla, gün boyu gönderiler ile ilgili müşterilerden gelen tüm bilgi taleplerini en kısa sürede cevaplandırır.