Hizmetlerimiz

Motorlu Kurye Kiralama
Şirketinde motorlu kurye personeli bulundurmak zorunda olduğunu düşünen firmalar için çözüm önerimiz Kurye Kiralama Hizmetimizden yararlanmalarıdır.

Şirketinizde motorlu kurye personeli bulundurarak faaliyet alanınız dışında başka sorunlarla da uğraşmak zorunda kalacaksınız. Siz kendi işinize bakın biz size bu hizmeti sunalım.

Bu hizmetimizden yararlandığınız takdirde şirketimiz motorlu kurye personelini sadece size hizmet vermesi için tahsis edecek ve tüm maliyetlerini (Maaş, sigorta, yemek, benzin, diğer sosyal haklar.) karşılayacaktır.
İlgili personelin herhangi bir sorun nedeni ile işine gelememesi gibi bir durum söz konusu olduğunda da şirketimiz bir başka motorlu kurye personelini derhal size tahsis edecektir. Böylece kesintisiz hizmet sunulacaktır. Kiralık kurye hizmeti ile sizde masraflarınızı düşüreceksiniz.
Motorlu Kurye Kiralama Bedeli: 5000 + KDV

Araçlı Kurye
Hacimli, ağırlıklı, kırılabilir ve içerik olarak motorlu kuryelerimizin taşıyamayacağı gönderilerinizde Araçlı kurye hizmeti vermekteyiz.
Araçlı Kurye hizmet Bedeli, Normal Kurye Ücretinin 4 Katı olup Minumum 100.00 TL dir.
Normal Kurye
Gönderiniz hazır olduğu zaman 0216 592 0377 no lu telefonu arayıp kurye çağrısında bulunmanız yeterli. Bulunduğunuz semte göre en yakın kuryemiz size ulaşıp hızlı ve güvenilir bir şekilde belirtilen adrese evrakınızı ulaştırır.
Express Kurye
Aciliyeti yüksek gönderilerde express kurye den yararlanılır. Kurye sadece şirketinizin işini yaparak, başka hiçbir adrese uğramadan teslimat yapar. Express kurye normal gönderi ücretinin iki katı fiyat uygulanmaktadır.
Gece Kurye
Mesai saatleri dışında yapılacak kurye gönderilerinde bize 0532 475 0990 no lu Gsm numaramızdan ulaşıp kurye çağrınızı verebilirsiniz.18:00 – 20:30 arası yapılan gönderiler liste fiyatının 2 katıdır. 20:30 – 24:00 saatleri arası yapılan gönderiler liste fiyatının 3 katıdır.

Toplu Dağıtım
Toplu dağıtım evraklarınız için bizimle lütfen iletişime geçiniz.( 0262 644 6065 (pbx)